همــکار موبایــل

هزاران فایل تعمیراتی در اختیار شماست

بهترین نرم افزار برای حذف frp سامسونگ

بهترین نرم افزار برای حذف frp سامسونگ

حذف frp بعد از ریست فکتوری موبایل یکی از مشکلات این روزهای مردم است. که با آن رو به رومی شوند. این مشکل به دلیل نبود دانش کافی ایجاد می شود. چرا که وقتی ایمیلی روی یک موبایل قرار دارد بعد از ریست فکتوری قطعا به حالت قفل امنیتی گوگل یا frp خواهند رفت.

 

حذف frp سامسونگ بدون کامپیوتر

 

frp موبایل چیست؟

قفل FRP چیست؟ قفل Google FRP یک ویژگی امنیتی شگفت انگیز است که به شما امکان می دهد از داده های محرمانه خود در برابر استفاده غیرمجاز محافظت کنید. اگر گوشی شما به طور تصادفی قفل FRP گرفت، به ابزار خاصی برای باز کردن قفل گوشی خود نیاز دارید. در این راهنما، ما در مورد نحوه حذف قفل Google FRP در هر گوشی در سال 2024 با استفاده از ابزار شگفت انگیز iToolab UnlockGo برای اندروید بحث خواهیم کرد. ما همچنین چندین روش مختلف برای باز کردن قفل Google FRP در تلفن شما را مورد بحث قرار خواهیم داد.

درباره Google FRP Lock در تلفن های اندرویدی

قبل از بحث در مورد راه حل های موثر برای باز کردن قفل گوشی خود، باید در مورد قفل FRP بدانید. در اینجا چیزی است که باید در مورد این ویژگی امنیتی بدانید.

1. استفاده از FRP

FRP یک محافظ بازنشانی کارخانه ای است که به شما کمک می کند از داده ها و اطلاعات دستگاه خود محافظت کنید. ویژگی امنیتی داخلی برای هر کسی که می خواهد از داده های محرمانه مانند قفل صفحه و سایر موارد محافظت کند، عالی است.

2. چگونه از اندروید محافظت می کند

اگر شخصی بخواهد تلفن شما را با استفاده از حالت بازیابی، بازنشانی کلید سخت، بازنشانی غیرقابل اعتماد، خدمات تعمیر یا مدیریت دستگاه، بازنشانی کند، این ویژگی به طور خودکار تلفن شما را قفل می کند. این یک ویژگی امنیتی داخلی است که می‌تواند از داده‌های حیاتی شما در برابر دیگران محافظت کند، وقتی تلفن خود را گم کردید. یک تلفن قفل‌شده با FRP برای باز کردن قفل به اعتبار Google نیاز دارد، سپس کاربر می‌تواند مجوز کامل دسترسی را دریافت کند.

 

 

frp موبایل

 

حذف frp سامسونگ بدون کامپیوتر

اگر به دنبال حذف frp سامسونگ بدون کامپیوتر هستید باید بگوییم این روش بر روی برخی مدل ها منسوخ شده است. واستفاده از اینگونه روش ها فقط زمان شما هدر خواهد داد. و اذا برخی از آموزش ها نیز کاربردی هستند ولی نه در حد یک نرم افزار حرفه ای.

حذف frp سامسونگ با کامپیوتر

برای حذف frp سامسونگ با کامپیوتر شما نیاز به نرم افزار حذف frp دارید البته باکس ها و دانگل هایی نیز موجود هستند. نرم افزار های حذف اکانت گوگل بیشتر از آموزش های تصویری کاربرد دارند. لذا توصیه می شود از ابزار های روز استفاده نمایید.

 

بهترین نرم افزار برای حذف frp سامسونگ

 

حذف frp با یک کلیک

آیا تا به حال حذف frp با یک کلیک را شنیده اید؟ این ابزار ها قابلیت فعالسازی دیباگ یو اس بی را دارا می باشند که به شما اجازه می دهند. با یک کلیک frp  را حذف نمایید. مانند نرم افزار SamFw Tool که یک ابزار رایگان است.

 

حذف frp با یک کلیک

 

حذف frp آنلاین

برای حذف FRP (Factory Reset Protection) آنلاین، شما می‌توانید از ابزارهای مختلفی مانند ابزارهای تخصصی FRP bypass استفاده کنید. این ابزارها به شما کمک می‌کنند تا FRP را از دستگاه خود حذف کنید و به دستگاه دسترسی پیدا کنید. اما لطفا توجه داشته باشید که استفاده از این ابزارها باید با دقت انجام شود و بهتر است از منابع معتبر و امن برای این کار استفاده کنید.

آموزش حذف frp سامسونگ با نرم افزار odin

راه 3. استفاده از ابزار بای پس FRP Odin

ما در مورد ابزارهای حذف FRP برتر Android صحبت کرده ایم، یکی از نامزدهای برجسته Odin است. این به شما امکان می دهد قفل FRP را در سامسونگ به صورت رایگان دور بزنید.

برای حذف قفل Google FRP در گوشی‌ها و تبلت‌های سامسونگ با استفاده از Odin، باید مراحل زیر را دنبال کنید:

  • ابزار فلش Odin، درایور USB سامسونگ و فایل فریمور ریست FRP را دانلود و نصب کنید.
  • اکنون باید گوشی خود را در حالت دانلود قرار دهید. تلفن خود را خاموش کنید، اکنون دکمه روشن/خاموش و دکمه
  • کاهش صدا را فشار داده و نگه دارید تا تلفن به لرزه درآید.
  • ابزار Odin را باز کنید و دستگاه خود را با استفاده از کابل USB وصل کنید.
  • اکنون، گزینه AP/CP/CSC را علامت بزنید، پنجره ها را مرور کنید و روی فایل میان افزاری که دانلود کرده اید ضربه بزنید.

 

آموزش حذف frp سامسونگ با نرم افزار odin

 

پس از اتمام وارد کردن فایل‌ها، باید کادرهای فایل دانلود را علامت بزنید. اکنون برای ادامه روی دکمه “شروع” کلیک کنید.

 

استفاده از ابزار بای پس FRP Odin

 

تکمیل این فرآیند کمی طول می کشد، بنابراین باید صبور باشید. پس از پردازش موفقیت آمیز، یک اعلان پاس سبز را در بالا مشاهده خواهید کرد.

 

آموزش حذف frp سامسونگ با نرم افزار odin 2

 

اجازه دهید دستگاه شما به طور عادی بوت شود، و اکنون، همه شما به صورت دستی روی تلفن تنظیم شده اید.

نظرات شما عزیزان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *